MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 4468262
nr 446 8262
Fåtölj
"PK-22", Poul Kjaerholm (1929 - 1980), Danmark, stämplad, formgiven 1955, Skinn, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
15.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 15 januari 2007